Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

СБУ, поліція та прокуратура виявили чотирьох спільників ФСБ Росії, які підпалювали автомобілі Збройних сил України в Кіровоградській та Одеській областях. Було встановлено, що місцеві жителі, які шукали роботу через Тelegram-канали, виконували завдання російських спецслужб. Вони погодилися підпалити автомобілі ЗСУ за обіцянки “швидких” заробітків. Троє зловмисників з Олександрійської громади підпалили два пікапи ЗСУ, які проходили технічне обслуговування. В Одеській області затримали мобілізованого військовослужбовця, який вирішив піти від військової служби і почав виконувати підпали за замовленням. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь